Image
18/03/2011

Barbie uit Oh Oh Cherso stapelverliefd

Samantha de Jong, beter bekend als Barbie uit de realityshow Oh Oh Cherso, beweert dat zij de liefde van haar leven heeft gevonden. Michael uit Scheveningen heeft het hart van de blonde babe veroverd.

 

Barbie is dolgelukkig en wil haar nieuw lief nooit meer kwijt, ze heeft alvast de naam van Michael op haar onderrug laten tatoeëren. “Hij is echt een schatje en ik wou een speciaal aandenken hebben”, benadrukt Barbie. Het koppel laat er geen gras over groeien en woont vanaf nu samen. De fans kunnen de skikunsten van de realityster momenteel nog bewonderen op de Nederlandse televisie in Oh Oh Tirol.

 
 
(AC)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

Docureeks over buitenlandse studenten in Leuven

Aan de KU Leuven studeren dit academiejaar meer dan tienduizend buitenlandse studenten. De vijfdelige [...]

18/12/2025

5x doorzakken in Brussel

1) Plein Publiek Dit is zonder twijfel de leukste en gezelligste club in Brussel. Plein Publiek [...]

15/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84