Image
26/03/2011

Pop-up-parcours: designerkledij aan een prijsje

In mei hou je de vitrines in Hasselt maar beter in de gaten, want van de 13de tot en met de 21ste zullen her en der ‘Pop-up-stores’ uit de grond schieten. In bestaande winkels zoals het bekende schoenenparadijs La Bottega, zullen displays staan die aanduiden dat zij tijdelijk een deel van hun ruimte geven aan nieuwe modeontwerpers. Een 'store-in-store'-concept dus, waar je designerspullen zult kunnen kopen aan een heel voordelige prijs.


Het platform DSGNRMRKT leidt je met dit Pop-up-parcours langs negen locaties in het Hasseltse stadscentrum en brengt je trouwens niet alleen langs winkels, maar ook langs culturele bezienswaardigheden zoals Het Modemuseum. DSGNRMRKT let erop dat alle creatievellingen voldoen aan de drie peilers van het label: vernieuwing, kwaliteit en exclusiviteit. Dat klinkt dus alvast veelbelovend.

Hoe het parcours er precies uitziet, kan je hier bekijken.

(AC)

 


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84