Image
08/04/2011

Artevelderun lokt opnieuw veel volk

Naar jaarlijkse gewoonte hebben de studenten, docenten van de Arteveldehogeschool en ook heel wat sympathisanten het beste van zichzelf gegeven tijdens de Artevelderun in het Citadelpark in Gent.

 

 


Met de slogan ‘Loop.Leef.Geef’ wil de hogeschool haar studenten aanmoedigen om deel te nemen aan het sportieve event en op die manier wil zij de studenten ook wijzen op het belang van een gezonde levensstijl. Sportievelingen konden kiezen uit een parcours van twee en een halve, vijf of tien kilometer. Wie wel het goede doel wou steunen, maar daarbij liever geen al te grote fysieke inspanning deed, kon ook een bezoekje brengen aan de gezondheidsmarkt in het Kuipke. Alle opbrengsten gaan net zoals de voorbije jaren naar diabetesprojecten.

 
(AC)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

5 verborgen pleintjes in Brugge

1) Sint-Jansplein Zelfs pal in het centrum hoef je maar een paar meter van de toeristenroute af [...]

27/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Aalst

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

23/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84