Image
10/04/2011

KU Leuven lanceert eigen bier

De associatie van de Katholieke Universiteit Leuven lanceert haar eigen bier ‘Surplus’. Het pilsje is het resultaat van universitair onderzoek en lijkt alvast veelbelovend. Studenten en personeelsleden kunnen ook hun steentje bijdragen door een logo en etiket te ontwerpen, de winnaar wordt beloond met een iPad of een vat.

 


Onderzoekers hebben nieuwe technologieën getest op een traditioneel recept. Volgens de K.U. Leuven ontstond een smaakvolle pint: “Op die manier is het een schitterende uiting van de persoonlijke ontwikkeling, kwaliteitsverhoging en innovatie waarvoor onze associatie staat.” Voor de liefhebbers: Surplus is een bitter bier met een bescheiden alcoholpercentage. Een heerlijke dorstlesser benadrukken de makers.

 
(AC)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

Nieuwe AI-tool helpt bij je studiekeuze

Pas afgestudeerd in het secundair, of gebuisd in het hoger onderwijs en zinnens om van studierichting [...]

30/07/2025

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84