OckxFest Antwerpen
Het is al jaren een vaste waarde in ’t Stad en ook in 2011 staat OckxFest garant voor een goede portie kwaliteitsvolle muziek. Shaken kon op de volgende beats: Techno - House - Classics - Acid - Oldschool - Dancehall - Roots - Drum and Bass - Dubstep.
28 april 2011 begon als een sombere regenachtige dag. Na een eerste vroegtijdige regenbui, bleken de weergoden ons toch goed gezind te zijn en trakteerden ze ons op een straaltje zon. Al snel brachten de opzwepende beats en dit zonnetje de menigte in beweging.
Niet alleen de zon gaf kleur aan dit topfestival, ook de gratis J&B-cocktails zorgden voor een extra finishing touch. Wie zich registreerde aan één van de zuilen, werd lachend bediend door een mooie meid op een gratis cocktail. Iets wat de studenten wel konden smaken.
Hop naar Ockxfest Hasselt, dat plaats vindt op 25 mei 2011. Tot dan.
Bekijk de foto's van dit event