Image
05/05/2011

Tom Boonen in eigen radioprogramma

Tom Boonen stoot Bram Willems vrijdag 13 mei van zijn radiostoel. Boonen mag die dag een uur lang zelf kiezen welke muziek gedraaid wordt op Studio Brussel.

 

Het dagelijkse programma van Bram Willems ‘Zet ‘m op Bram’ tussen 16u en 17u zal voor de gelegenheid omgedoopt worden tot ‘Zet ‘m op Tom Boonen’. In het programma zal Boonen het een uur voor het zeggen hebben. Hij zal zijn favoriete platen van vroeger en nu draaien. Tijdens de show belooft hij een gloednieuwe Eddy Merckx-fiets voor een aandachtige luisteraar. De uitzending zal dan ook live uitgezonden worden vanuit de fietsenfabriek van Eddy Merckx. Om 17u zal Tom Boonen het startschot geven het startschot geven voor een wielerwedstrijd op rollen tussen Ozark Henry en StuBru-presentator Tomas De Soete. De twee zijn peter van de actie Climbing for Life, de massabeklimming van de Col du Galibier op 3 september ten voordele van astma en –mucopatïenten. Beide heren kunnen tijdens ‘Zet ‘m op Tom Boonen’ al eens testen hoe het met hun conditie gesteld is.

 
(CM)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

5x vegan in Leuven

1) Bodhi Bodhi is een gevestigde naam in de Leuvense vegan scene. Hier geniet je van creatieve [...]

22/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84