Image
11/07/2003

Scriptieprijzen uitgedeeld

De Vlaamse Scriptieprijs, een initiatief van het Fonds Pascal Decroos voor bijzondere journalistiek, is voor de student die de beste thesis van het afgelopen academiejaar heeft geschreven.
Tenminste, dat was de bedoeling. Het niveau bleek zodanig hoog dat de vijfkoppige jury voor een aartsmoeilijke taak stond. Ze nomineerden vijf scripties voor de hoofdprijs, maar konden het niet over hun hart krijgen om er één winnaar uit te pikken. De prijs ging uiteindelijk niet naar één, maar naar drie laureaten. Lars Bové maakte aan de VUB een studie over de samoeraigenrefilm in het naoorlogse Japan, Delphine Hajaji schreef aan de UGent een biografie van Arthur Wauters en Joris Van Campenhout onderzocht eveneens aan de Gentse unief de fotonische kristallen. Proficiat, en niet vergeten: ook volgend academiejaar wordt een Scriptieprijs uitgereikt.

 

Info: www.fondspascaldecroos.com/scriptieprijs

 

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

Nieuwe AI-tool helpt bij je studiekeuze

Pas afgestudeerd in het secundair, of gebuisd in het hoger onderwijs en zinnens om van studierichting [...]

30/07/2025

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84