Image
21/05/2011

Gezocht: deelnemers voor flashmob

Op 26 juni wordt een flashmob georganiseerd in Roeselare. Om er voor te zorgen dat deze flashmob de grootste wordt van België zijn de organisatoren op zoek naar enthousiaste deelnemers.

 


Een grote groep mensen die samenkomt op een openbare plaats, ingaat tegen de dagdagelijkse handelingen en zo verbazing opwekt bij niets wetende passanten. Dat is het principe van de populaire flashmobs. In België kende de flashmob in het Centraal Station van Antwerpen een groot succes. Tijdens het spitsuur begon een grote groep mensen te dansen in de stationshal op ‘Do Re Mi’ uit The sound of music. Deze indrukwekkende flashmob werd georganiseerd als reclamestunt voor het VTM-programma ‘Op zoek naar Maria’. Wil je zelf eens deelnemen aan een flashmob, dan kan dat binnenkort in Roeselare. Organisatoren Gayco, eventerim, x-otic en dansschool E–dance zijn op zoek naar deelnemers voor de ‘grootste’ flashmob van België. Na drie repetities op 4, 5 en 8 juni gaat het evenement door op zondag 26 juni. Ben je geïnteresseerd? Schrijf je dan in via de facebookpagina http://www.facebook.com/fmroeselare.

 
(NDW)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

5x vegan in Leuven

1) Bodhi Bodhi is een gevestigde naam in de Leuvense vegan scene. Hier geniet je van creatieve [...]

22/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84