Image
20/06/2011

Studente wint absolute droomjob

Astrid Roelandt, een 21-jarige KUL-masterstudente Europese Studies uit Erembodegem, won een wedstrijd van Het Nieuwsblad en mag zo als reisreporter een dikke maand alle prachtigste stranden van de wereld gaan ontdekken. De “Absurd”, klinkt het.

 

Afgelopen zaterdag al mocht ze haar koffers pakken om haar voetjes te gaan begraven in het zand van paradijselijke kusten zoals die van Fuerteventura, Malaga, Tunesië, Jamaïca en Mexico. “Ik moet eigenlijk nog twee examens doen, dat wordt dan augustus. Op de unief zegden ze zelf dat ik dit niet mocht laten schieten.” Om deze job binnen te rijven, moest Astrid een foto sturen en tien regels tekst. Samen met negentien andere kandidaten werd ze uit een pot van 500 deelnemers geselecteerd, waarna ze een A4 moest schrijven over een van haar reiservaringen, een trip naar Krakov. “Ik was superblij toen ik hoorde dat ik gewonnen had, en mijn vrienden zijn supertrots.”

 
(SVR)

foto: Het Nieuwsblad


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84