Image
25/07/2003

RUG wordt UGent

We meldden al eerder dat de Universiteit Gent (nota bene 13 jaar nadat de 'Rijks-' uit de naam is weggelaten) nu eindelijk ook komaf wil maken met de 'R' in haar afkorting RUG.
Het is gelukkig niet UG geworden, maar het toch iets fraaiere UGent. Hiermee wil de unief nog eens haar drang naar eigenheid, openheid en autonomie onderstrepen, zonder daarmee weigerachtig te staan tegenover samenwerkingsverbanden. Toch distantieert de UGent zich van de manier waarop in Leuven wordt samengewerkt tussen unief en hogescholen, omdat die - volgens rector De Leenheer - eerder neigt naar een fusie dan naar een associatie.

 

Info: www.ugent.ac.be

 

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84