Image
20/07/2011

Facebook-app nu ook voor gewone gsm

Nog geen smartphone, maar wel Facebookfreak? Goed nieuws, want sinds enkele dagen bestaat ook een applicatie voor gewone gsm’s. Die moeten dan wel over Java beschikken.

 

Volgens de makers zal deze toepassing bruikbaar zijn voor meer dan 2.500 verschillende modellen. Na installatie kunnen ook die eigenaars dus hun status updaten, het nieuwsoverzicht bekijken, iets op een prikbord plakken, privéberichten lezen, albums doorbladeren enzovoort, waar en wanneer dan ook.
 
Info: surf naar m.facebook.com of d.facebook.com/install met je gsm
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

5 verborgen pleintjes in Brugge

1) Sint-Jansplein Zelfs pal in het centrum hoef je maar een paar meter van de toeristenroute af [...]

27/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Aalst

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

23/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84