Image
12/09/2011

Stubru plant laatste editie Music For Life

Op 17 december kruipen opnieuw enkele moedige presentatoren van Studio Brussel voor enkele dagen een glazen huis in ten voordele van het goede doel. Deze zesde editie van Music For Life zal ook de laatste zijn, zo liet de radiozender weten.

 
 

Net omdat het de laatste editie is, maakt het Glazen Huis als het ware een afscheidstournee langs de drie locaties waar het al gestaan heeft: het Martelarenplein in Leuven, het Woodrow Wilsonplein in Gent en de Groenplaats in Antwerpen. Bedoeling is opnieuw een gigantisch grote som binnen te rijven om het Rode Kruis te helpen in de strijd tegen een stille ramp, deze keer diarree, wat samen met longontstekingen de grootste doodsoorzaak is bij kinderen jonger dan 5 jaar. Welke presentatoren van 17 tot 23 december hun intrek nemen in het huis, houdt Studio Brussel nog even geheim. Op 28 november weten we meer.

 
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

Terug van weggeweest: de Gentse Boekentorenrun

Er is geen student in Gent die zich nog niet heeft afgevraagd hoe de iconische Boekentoren van de universiteit [...]

24/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84