Image
16/08/2003

Nieuw leesvoer op EHSAL

Fusies, associaties en samenwerkingsverbanden tussen uniefs en hogescholen, het is bijna wekelijks wel ergens koekenbak. Een neveneffect van die samensmederij is dat de aloude tijdschriften van de betrokken instellingen aan herziening toe zijn.
Hermes, de faculteitskrant van de oude EHSAL, en Nieuwland, het huisblad van de voormalige Katholieke Hogeschool Brussel, hebben respectievelijk 11 en 8 jaar bestaan en zijn nu vervangen door het gloednieuwe Arcade, driemaandelijks magazine van EHSAL Europese Hogeschool Brussel, dat op de eerste cover meteen uitpakt met de gespierde buik en billen van Kim Gevaert.

 

Info: www.ehsal.be/arcade

 

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

Nieuwe AI-tool helpt bij je studiekeuze

Pas afgestudeerd in het secundair, of gebuisd in het hoger onderwijs en zinnens om van studierichting [...]

30/07/2025

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84