Image
28/09/2011

Brossen verplicht! Of toch niet?

Het aantal studenten werd ook dit jaar omhoog geslingerd en dat geeft hier en daar praktische problemen. Zo is een aula van de K.U.Leuven te klein geworden om eerstejaarsstudenten communicatiewetenschappen en collega’s uit de politieke en sociale wetenschappen op hetzelfde moment van een stoeltje te voorzien.

 

Beide ‘klassen’ moeten dan maar om beurt naar de aula, en de groep die verplicht brost, kan de les online volgen. Decaan van de faculteit sociale wetenschappen, Katlijn Malfliet: “De technologie is er, we moeten ze gebruiken. Ik begrijp dat dergelijke innovaties eerst tegenwind krijgen. De collega's van de UCL in Louvain-La-Neuve doen het al langer en hebben er goede ervaringen mee.” Intussen wordt wel gewerkt aan een oplossing.

Update: De K.U.Leuven heeft een oplossing gevonden. De online lessen gaan dus niet door, iedereen krijgt een plaatsje in de les. 
(SVR)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84