Image
13/10/2011

Studente strikt hoge piet

In Bhutan, een land in de Himalaya, is de 31-jarige koning Jigme Khesar Namgyel Wangchuck in het huwelijksbootje gestapt met de 20-jarige studente Jetsun Pema.

 

Tijdens een boeddhistische ceremonie daalde de koning af van zijn troon om een blinkende kroon op het hoofd van zijn bruid te plaatsen, waarop zij met hem naar de troon terugkeerde. Hoewel er duizenden mensen buiten het zeventiende eeuwse klooster het kersverse koppeltje opwachtten, was het toch een eerder bescheiden feest, zonder staatshoofden, prinsen of VIP’s van andere landen. Volgens het paleis houdt de jongedame van beeldende en schilderkunst, en kan ze wel genieten van een potje basketbal.

 
(SVR)

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84