Image
14/12/2011

Gentse massacantus in Flanders Expo

 


 

Vanavond trekken zo’n tweeduizend Gentse studenten uit alle mogelijke verenigingen naar Hal 3 van Flanders Expo voor de negentiende editie van de Massacantus.
De organisatoren, afgevaardigden van het Seniorenkonvent, Faculteitenkonvent en Homekonvent, voorzien meer dan zesduizend liter Rodenbach én een verkiezing van De Bierkoning. Natuurlijk brult iedereen ondertussen ook tientallen populaire liedjes mee, onder leiding van het orkest en de cantor. Klinkt dat wel eens leuk en wil je een kaartje kopen? Dan moeten we je teleurstellen, want alle kaartjes zijn al de deur uit. Wie wel eentje wist te bemachtigen in voorverkoop (15 euro), wordt om 19 uur verwacht. Praktische tips omtrent vervoer en dergelijke vind je op de website.

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84