Image
23/03/2012

Internet belangrijker dan seks?

 


Uit een internationale enquête bij 20.000 mensen blijkt dat we internet maar moeilijk zouden kunnen missen. Velen zijn bereid hun basisbehoeftes, zoals bijvoorbeeld seks, op te geven in ruil voor één jaar internet. De exacte cijfers graag? Hier komen ze.

 

83 procent wil fastfood opgeven in ruil voor internet, 73 procent laat alcohol ervoor staan en één op zeven durft zelfs te stellen koffie te weigeren. Opvallend is ook dat één op tien bereid is zijn auto in de garage te laten staan in ruil voor internettoegang en maar liefst één op vijf geeft zijn ‘seksuele activiteiten’ ervoor op. Surfen op het wereldwijde web is dus verslavender dan gedacht. Wie vaak online zit, zou zelfs na 24 uur zonder internettoegang serieuze afkickverschijnselen vertonen.

 

(SVR)

 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

5 verborgen pleintjes in Brugge

1) Sint-Jansplein Zelfs pal in het centrum hoef je maar een paar meter van de toeristenroute af [...]

27/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84