Image
26/03/2012

Colombiaanse studenten blazen per ongeluk zichzelf op

 


In de Colombiaanse hoofdstad Bogotà zijn zondagochtend enkele studenten omgekomen nadat de bom die ze ineen aan het knutselen waren plots ontplofte. Bij het ongeluk vielen ook elf gewonden en raakte ook het aanpalende gebouw beschadigd.

 

De politiediensten lieten weten propagandamateriaal te hebben gevonden in het huis, wat bewijst dat de studenten lid waren van de guerillabeweging Farc en de ex-guerillabeweging M-19, die in 1989 gestopt werd.

 

(SVR)

 

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84