Image
10/04/2012

Naakte studenten zetten ferryboot op stelten

 


Tweehonderd zatte studenten uit Manchester zorgden voor problemen op een ferryboot van Dover naar Calais. Ze waren onderweg naar de Franse Alpen voor een skivakantie, maar besloten het feestje al te starten op de boot.

 
De studenten gooiden met glazen en flessen, kiepten tafels omver en staken asbakken in brand. Kapitein Steve Johnson van de P&O-ferry Spirit of France zag hoe de studenten zelfs hun kleren uittrokken. De 1.300 andere passagiers, vooral bejaarden en gezinnen met jonge kinderen, waren gechoqueerd en velen dienden een klacht in. Volgens de bemanning van het schip was de Engelse bende al zat toen ze inscheepte. De politie van Manchester heeft een onderzoek ingesteld.

(JVR) 


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84