Image
21/04/2012

D’Angelo

Soulster D’Angelo is dit jaar begonnen aan zijn comeback. Hij heeft er al enkele felgesmaakte Europese concerten opzitten en ook de Amsterdamse Paradiso mocht al verschillende malen genieten van zijn stem.


D’Angelo was vooral in de jaren ’90 en begin 2000 populair met zijn albums ‘Brown Sugar’ en ‘Voodoo’, met de hit ‘Untitled (How does it feel)’, die instant classics waren. Ondertussen wordt er luidop gesproken van een opvolger van de succesvolle cd’s. Het nieuwe album zou al bijna klaar zijn en zou ervoor moeten zorgen dat 2012 het jaar wordt van D’Angelo.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84