Image
25/04/2012

KU Leuven en UCL herdenken splitsing

 


De Vlamingen en de Walen kunnen ook samen feesten. Dat bewijzen de KU Leuven en de UCL door op woensdag 2 mei samen The Leuven-La-Neuve Day te organiseren.

 
Met dit evenement willen de beide universiteiten vieren dat ze 40 jaar geleden gesplit zijn. Omdat studenten geen vroege vogels zijn, beginnen de activiteiten pas om 14 uur. Dan is er een Bike-and-run naar Leuven. Dit symboliseert de uittocht van studenten en professoren van de KU Leuven naar Louvain-la-Neuve in de jaren ’70. Wie dat wil, kan een team vormen met een onbekende, Franstalige student om zo nieuwe mensen te leren kennen. Om 19 uur is het tijd voor een officieel gedeelte met een receptie en speeches. Daarna volgen vanaf 21u30 verschillende concerten in het centrum van Leuven in de Blauwe Kater. Allen daarheen dus, om je goed te amuseren en om te tonen aan de wereld dat hier echt geen burgeroorlog aan de gang is!
Meer informatie op: : www.aglouvain.be/Leuven-la-Neuve

(JVR) 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84