Image
16/08/2012

Ikea bouwt studentenkoten

 


Ikea zit blijkbaar met een baksteen in de maag, want de Zweedse meubelgigant heeft laten weten dat het niet alleen designhotels – met heel betaalbare kamerprijzen – gaat bouwen in Nederland, Duitsland, Polen en Groot-Brittannië, maar ook studentenwoningen gaat bouwen bij onze noorderburen.

Daarvoor heeft het een deal gemaakt met studentenhuisvester Duwo. De studentenkamers zullen 17,5 vierkante meter groot zijn en compleet ingericht zijn met, hoe kan het ook anders, Ikea-meubelen. Delft en Amsterdam komen het eerst aan bod, want daar is de nood het hoogst, aldus De Volkskrant.
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84