Image
26/09/2012

Deals on wheels: Chevrolet Trax & Toyota Auris


Chevrolet Trax

Onthoud onze woorden: mini-SUV’s worden de trend van 2013. De toon werd twee jaar geleden al gezet door de Nissan Juke, maar nu volgt Chevrolet met de Trax, een kruising tussen een stadsauto en een terreinwagen. Hij is er met kleine benzine- en dieselmotoren en kan (als optie) met vierwielaandrijving worden besteld. Om zijn ecologische geloofwaardigheid op te krikken, is een stop-startsysteem standaard. Voor smartphoneverslaafden is er MyLink, een groot centraal aanraakscherm dat de hele inhoud van je telefoon kan overnemen en weergeven.

                      

Toyota Auris

De wat saai ogende Toyota Auris (studies van Toyota zelf wezen uit dat mensen al na 20 minuten vergeten waren hoe hij eruitzag) krijgt een opvolger, die er veel dynamischer uitziet dan de suffe doos die hij vervangt. De nieuweling ziet er lager en langer uit, terwijl het onderstel veel sportiever zou zijn geworden. Bovendien is hij al vanaf zijn lancering eind dit jaar verkrijgbaar als hybride, maar ook traditionele diesels en benzines staan op het programma.

(BT)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84