Image
13/11/2012

Studenten sturen hamburger de ruimte in


Vijf studenten aan de universiteit van Harvard zijn erin geslaagd een hamburger dertig kilometer hoog de stratosfeer in te sturen en dat met behulp van een heliumballonnetje.

De ‘missie’ zelf vond al plaats op 27 oktober, een dikke week later hadden de studenten de camerabeelden netjes gemonteerd en vandaag is het filmpje op YouTube al bijna 400.000 keer bekeken. Op de beelden zie je niet alleen hoe het smakelijke hapje stilletjes omhoog zoeft, maar ook hoe het bij zijn terugkeer in de takken van een hoge boom bleef plakken. Het volledige filmpje bekijk je hier.

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84