Image
14/11/2012

Student ‘berijdt’ bronzen standbeeld


De Bulgaarse politie heeft een 24-jarige Oostenrijkse student betrapt toen die dronken en met de broek op de enkels het bronzen standbeeld van een leeuw aan het ‘berijden’ was.

Matthias Maier, zo heet de student, gaf een de rechter toe dat hij al enkele pinten op had, maar vermeldde zijn blanco strafblad in de hoop er met een waarschuwing van af te komen. Dat mocht niet baten, Maier kreeg een jaar voorwaardelijk en moet ook opdraaien voor de gerechtskosten, die gelukkig niet hoger opliepen dan 25 euro.

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84