Image
26/11/2012

Californication - seizoen 5

Tussen seizoen 4 en 5 van Californication zit een plotsprong van drie jaar, maar wie dacht dat de makers daardoor hun serie hebben heruitgevonden, zijn eraan voor de moeite.


Het vijfde seizoen biedt meer van hetzelfde, wat goed nieuws is voor de diehard fans, maar wellicht een afknapper voor wie hoopte dat deze reeks haar puberjaren zou ontgroeien. Binnen de twee afleveringen heeft bestsellerauteur Hank Moody zich weer kniehoog in de shit gewerkt, waarna een tiental afleveringen volgen met zo mogelijk nog exuberanter plotlijnen. We kunnen ons voorstellen dat sommigen deze ranzige L.A.-fabel inmiddels wel voor gezien houden, maar hoor eens, een reeks waarin RZA van de Wu-Tang Clan zichzelf én het hiphopwereldje met zichtbaar plezier te kakken zet onder de potsierlijke naam Samurai Apocalypse, is een reeks die kan rekenen op onze eeuwigdurende sympathie.

Dvd-extra's: Kleding van Californication, Chique mixologie, Zeven tips voor verstandig ouderschap, door Hank Moody, CaliFUNication, Santa Monica Cop.

 (HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84