Image
16/01/2013

Studentes laten ‘sugar daddies’ studies betalen


Alsmaar meer Amerikaanse studentes willen een ‘sugar daddy’ die in ruil voor wat gezelschap haar studies financiert. Het aantal leden bij datingwebsite SeekingArrangement.com zou daardoor gestegen zijn met 58 procent. Vooral in het Zuiden van de VS is het concept populair, dat blijkt uit een lijst van de ‘snelst groeiende sugar baby scholen’ die de website zelf naar buiten bracht.

Aan de universiteit van Georgia tellen we al 292 sugar babes. Onderdirecteur Don Hale: "Onze universiteit is fier dat ze studenten leert hoe ze ondernemend en zelfstandig kunnen zijn. We zijn bijgevolg verrast dat dit zich op deze manier uit bij de studentes." Aan de Universiteit van New York staat de teller intussen al op 285 en ook bij de universiteiten van Florida, Texas en Californië schiet het aantal de hoogte in. De kans is bovendien groot dat die cijfers nog lang niet het plafond hebben bereikt, want inschrijvingsgelden liggen zodanig hoog dat financiële problemen schering en inslag zijn. Om een academiejaar school te lopen aan een staatsuniversiteit betaal je al tot 19.000 euro en voor wie naar een Amerikaanse privéinstelling wil, loopt de som zelfs op tot 26.000 euro.
(SVR)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84