Image
26/01/2013

Studenten tonen borsten om sportteams te steunen


Studentes van de universiteit in Kansas (Verenigde Staten) hebben wel een heel opmerkelijke manier gevonden om de sportteams van hun school te steunen: een borstenparade op Twitter.

Het was Tiffany Kent die als eerste een foto van haar boezem tweette, om zo de jongens van het slecht scorende basketbalteam wat op te vrolijken. En met succes, want in de wedstrijd daarna gingen de ballen er vlotjes in bij de Kansas Jayhawks, die dan ook de partij wonnen. Zo’n verhaal doet snel de ronde, en het duurde dan ook niet lang voor andere studentes van dezelfde én van andere scholen ook hun décolleté op een twitterpagina gooiden. De account waarmee het allemaal begon, de KUBoobs-account, telt intussen al meer dan 30.000 volgens… and counting!

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84