Image
16/05/2013

Antwerps studentencafé Alma tegen de vlakte


Het legendarische studentencafé Alma aan de Italiëlei zal vanaf juni plaats ruimen voor gloednieuwe studentenkoten. “Er komt een vooruitstrevend studentencomplex in de plaats met 69 studentenkamers, een stille ruimte en bibliotheek en uiteraard ook plaats voor ontspanning en ontmoeting”, laat de projectontwikkelaar Building Today for Tomorrow aan het Nieuwsblad weten.
De herinneringen aan het café, dat zijn glorietijd beleefde in de jaren ’80 en ’90, zullen echter niet verloren gaan. De projectontwikkelaar is van plan het bekende Alma-lichtbord op te hangen aan het nieuwe gebouw en er komt een foto van het café in de gemeenschappelijke ruimte van het studentencomplex. Geïnteresseerde studenten kunnen op de Leien alvast voorbeeldkamers gaan bezichtigen. Het bedrijf is er momenteel ‘Campus Opera’ aan het bouwen met 74 gelijkaardige kamers.  

(LM)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84