Image
26/05/2013

Student verovert de wereld van de streetwear


Jonge ontwerper Davy Denduyver uit Zuienkerke geeft verschillende gevestigde ontwerpers het nakijken met zijn eigen kledinglabel ‘Lost In The World’. De student Grafisch Ontwerp is al jaren bezeten van skaten en raakte zo in contact met hardcore punk, hiphop en de bijhorende streetwear.
Zijn eerste T-shirts maakte hij met een oude zeefdruk die hij vond op school. Hij maakte en verkocht enkele tientallen exemplaren en voor hij het wist ging zijn naam als een lopend vuurtje de ronde in het milieu in binnen- en buitenland. Zijn kledij werd vermeld op bekende blogs, en invloedrijke mensen begonnen hem te volgen op Facebook, Twitter en Tumblr.
De collectie die hij begin deze maand lanceerde was dan ook in een mum van tijd uitverkocht.

Begin augustus brengt Davy drie nieuwe stuks uit en lanceert hij een magazine waar hij andere jonge creatievelingen een plaats wil geven om hun eigen werk te tonen. Davy’s ultieme droom is om als ontwerper aan de slag te gaan en om van Lost In The World te kunnen leven. Als hij zo blijft verkopen zou die droom wel eens realiteit kunnen worden!

foto: lostintheworld.org

 (LM)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Een studentikoze stadswandeling door Antwerpen

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Groenplaats, is [...]

27/11/2025

5x decibels in Gent

1) Chinastraat In de Chinastraat kom je alle genres tegen, van punk tot acidcore en ambient, en [...]

24/11/2025

Statistiek moeilijk? Met deze tips wordt het logisch

Voor veel studenten is statistiek een woord dat meteen stress oproept. Gemiddelden, standaardafwijkingen, [...]

24/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84