Image
27/06/2013

Miss Endicott (Le Lombard / Getekend)

We hebben al eerder in deze rubriek geschreven dat we een boontje hebben voor striptekenaars die een verleden hebben in de tekenfilmbusiness.


Zij hebben er snel en zwierig leren werken, en zelfs in een statisch medium als de strip lijken hun personages dikwijls van de pagina's te willen wegspringen. Maar kijk eens, in de charmante striproman Miss Endicott krijgen we zowaar te maken met een scenarist die uit de tekenfilmwereld komt: Jean-Christophe Derrien. Hij schudt een niet onaardig mengsel van licht Dickensiaans drama en milde fantasy op z'n Eftelings uit zijn mouw, sfeervol in beeld gebracht door Fourquemin, de tekenaar van 'De Legende van het Wisselkind'. We hebben de indruk dat Derrien het leuke, maar iets te magere verhaal over een sociaal bewogen dame in een sprookjesachtig, Peter Pan-achtig Londen net iets te veel op maat van zijn tekenaar heeft geschreven, maar Miss Endicott blijft aangename, vakkundig gemaakte striplectuur.

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

Terug van weggeweest: de Gentse Boekentorenrun

Er is geen student in Gent die zich nog niet heeft afgevraagd hoe de iconische Boekentoren van de universiteit [...]

24/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84