Image
11/06/2013

Uitgaan? Ja, maar dan liefst thuis


We gaan steeds minder feesten in discotheken. Dat blijkt uit een onderzoek van Fuifpunt naar fuifgedrag in Vlaanderen. Slechts 12 procent van de ondervraagde jongeren gaat een keer per maand naar een club en de helft gaat zelfs helemaal nooit. “Discotheken zijn duur en houden al jaren vast aan het zelfde concept’, legt trendwatcher Tom Palmaerts van Trendwolves uit aan De Morgen.

Bijna alle jongeren gaan graag eens feesten, maar ze gaan liever naar privéfeestjes omdat je daar je eigen ding kan doen, en omdat het vaak ook veel goedkoper is. “In studentenkringen zijn kotfeestjes al jaren een begrip, maar nu zie je overal mensen die thuis feestjes organiseren”, zegt Palmaerts.

Naast privéfeestjes blijven ook cafés en Chiro- of Scoutsfuiven populair omdat die lekker basic en vaak vrij goedkoop zijn. Decadente feestjes, dure kleren en hippe cocktails: voor de meesten hoeft het niet meer.

(LM)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 zonovergoten terrasjes in Antwerpen

1) Kapitein Zeppos Dit terras herken je meteen aan de rode parasols en stoelen. Gelegen op het [...]

29/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84