Image
13/08/2013

Like Someone in Love

Een Japanse studente klust bij als callgirl. Na een ruzie met haar pooier vertrekt ze naar een klant, een bejaarde universiteitsprofessor. Ondertussen laat haar oma ongeruste berichten achter op haar gsm en begint haar vriend onraad te ruiken.


Meer plot is er niet in deze bevreemdende prent van de Iraanse filmmaker Abbas Kiarostami. In lange, statische takes, waarin de figuranten en de achtergrondgeluiden net zo'n belangrijke rol spelen als de hoofdfiguren, dringt hij sijpelend door in het hoofd van zijn personages. Traag, zeer traag zelfs, maar indringend en uiteindelijk zelfs bijna bedwelmend. De Iraanse regisseur trok met Frans geld naar Tokio, waar alles via een tolk moest gebeuren. Like Someone in Love bewijst daarmee meteen dat de filmtaal universeel is. Verbazingwekkend sterke acteerprestaties van de bloedmooie, fragiele Rin Takanashi als het meisje en de hoogbejaarde Tadashi Okuno als de professor.

(HDP)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84