Image
13/11/2013

Inside Llewyn Davis

Het gevoel voor humor van de filmende broertjes Coen is sowieso al niet erg zonnig, maar hun nieuwste film Inside Llewyn Davis is zelfs voor hun doen bijzonder zwartgallig.


Llewyn Davis is een folkzanger die aan de bak probeert te komen in de New Yorkse Greenwich Village in de jaren zestig. Daar is weinig romantisch aan, want Llewyn zit constant op zwart zaad en om niet dood te vriezen, slaapt hij op de sofa van vrienden en kennissen. Zijn leven zit in een doodlopend steegje (letterlijk) en de bizarre personages met wie zijn mislukte carrière hem in contact brengt, leveren weinig soelaas. Het klinkt als een deprimerende prent, maar de vitrioolhumor van de Coens maakt er toch weer een bijzonder vermakelijke film van. Bovendien zijn de liedjes erg mooi en is de melancholische winterfotografie een lust voor het oog. De hoofdrol wordt vertolkt door Oscar Isaac (uit Drive), en in de bijrollen herken je getalenteerd volk als John Goodman, F. Murray Abraham en een wel heel onwaarschijnlijke Justin Timberlake.

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

Terug van weggeweest: de Gentse Boekentorenrun

Er is geen student in Gent die zich nog niet heeft afgevraagd hoe de iconische Boekentoren van de universiteit [...]

24/09/2025

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84