Image
22/03/2023

Nieuwe werknemers verdienen meer dan normaal

Onderzoek van onder meer de KU Leuven legt een opvallende trend op de arbeidsmarkt bloot. Ondanks de stijgende loonkosten door de automatische indexering, houden sommige bedrijven een extra budget achter de hand om gegeerde profielen aan te trekken.


Acht op de tien ondernemingen voorzien ruimte om nieuwe werknemers een hoger brutoloon dan normaal aan te bieden, omwille van de nijpende arbeidskrapte. Of jij daar als schoolverlater van zal kunnen profiteren, is onzeker, want wie solliciteert voor een functie in het middenkader of hoger management, heeft de grootste kans om meer loon uit de brand te slepen.


Comments

JOBS & STAGES

Wat zet je op je cv als je nog geen werkervaring hebt?

Ben je bijna klaar met je studies en ga je op zoek naar een job? Het eerste wat je dan moet doen, is [...]

Deze 6 vragen leiden naar je droomjob

Heb je geen motivatie meer op het werk? Dan is het misschien tijd om een nieuwe baan te zoeken. Voordat [...]

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84