Image
01/10/2015

Love in Vain (Sherpa)

Hoe vertaal je rauwe, hartverscheurende rootsblues naar een muisstil medium als het stripverhaal? Door een duivelse vertelstem te gebruiken en je broeierige pagina's omstandig te laten baden in zwarte inkt.
Tekenaar Mezzo en scenarist Dupont brengen met Love in Vain het tragische verhaal tot leven van het schrijnend korte bestaan van Robert Johnson (1911-1938), de door diverse demonen geteisterde bluespionier. Het is een poepchic uitgegeven stripboek op liggend formaat, met fantastisch tekenwerk dat doet denken aan het beste van rock-'n-rolltekenaars als Robert Crumb en Peter Pontiac. De plakkerige, bloedhete sfeer van de Deep South van de Verenigde Staten dampt bijna letterlijk op uit de pagina's, en als dat nog niet genoeg was, vind je achteraan een Song Book met Johnsons liedjesteksten en Mezzo's bijbehorende gouaches.
 
(HDP)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

Zo zorg je voor je ogen als je veel achter een scherm zit

Wie veel tijd achter een computer, tablet of telefoon doorbrengt, voelt het vaak aan de vermoeidheid [...]

31/01/2026

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84