Image
29/07/2022

Hasselt is de beste veggiestad

Heel wat Belgen gingen met de VeggieChallenge van EVA vzw de uitdaging aan om vaker veggie te eten. Dertien steden schaarden zich achter de campagne en riepen hun inwoners op om mee te doen. Hasselt had met bijna 600 inschrijvingen de meeste deelnemers per aantal inwoners en werd de beste veggiestad 2022. Leuven werd tweede en Deinze eindigde op de derde plaats.


Er was een gratis online kookworkshop in Leuven, plantaardige proevertjes in Brugge, maar Hasselt ging nog een stap verder. "We hebben maar liefst 500 foodboxen uitgedeeld," vertelt Schepen van Klimaat Nele Kelchtermans.


SOCIAL





 

Job in the picture

Zo zorg je voor je ogen als je veel achter een scherm zit

Wie veel tijd achter een computer, tablet of telefoon doorbrengt, voelt het vaak aan de vermoeidheid [...]

31/01/2026

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84