Image
22/09/2024

Antwerp Sake festival keert terug

Volgend weekend vindt de tweede editie van het Antwerp Sake Festival plaats, op de Vrijdagsmarkt van Antwerpen.


Op zaterdag en zondag ben je er van twaalf uur ’s middags tot elf uur ’s avonds welkom om je te laten onderdompelen in de Japanse cultuur. Het festival wordt geopend door het openen van een sakevat op traditionele Japanse wijze.

Wat is er allemaal te doen?

Je kan tal van eetkraampjes van restaurant DIM Dining terugvinden en kunt ook proeven van meer dan150 soorten sake (een Japanse rijstwijn - nvdr).  

Jonas Kellens, Sake Master en eigenaar van DIM Dining, is opnieuw de drijvende veerkracht achter dit evenement: “Dit festival biedt een unieke gelegenheid om de wereld van sake te verkennen. Dit jaar zullen tien vooraanstaande Belgische en Nederlandse sake-importeurs samenkomen om hun exclusieve selectie te presenteren en te serveren aan het publiek.”

Naast de sake-proeverijen staan er ook verschillende culturele activiteiten op de planning. Zo zijn er dansvoorstellingen, Taiko-drummers, en een kraam met verse matcha. En ook aan de kleinsten is gedacht, want voor hen zijn er springkastelen aanwezig.

Meer info over het evenement vind je op www.sakefestival.be.

Tekst: Larissa Sowowna


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Alles over motorolie: Een gids voor jonge autobezitters

Motorolie is een van de belangrijkste vloeistoffen in je auto, maar niet alle autobezitters weten niet [...]

18/11/2024

5x 'waauw!' in Antwerpen

1) Het Havenhuis is waauw! Vanop dit bijzonder opvallende gebouw van Zaha Hadid heb je een spectaculair [...]

18/11/2024

5 weetjes over Leuven

1) Oudste katholieke universiteit ter wereld De KU Leuven is de oudste ter wereld. Ze werd gesticht [...]

11/11/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84