Image
24/02/2010

Angstige studenten scoren minder

Canadese psychologen ontdekten dat angst een groot effect heeft op hoe je een berekening maakt. Als je bang bent voor wiskunde, zal je er dus hoogstwaarschijnlijk ook niet goed in zijn.


Tijdens het onderzoek werden achtentwintig studenten, waarvan de helft angst heeft voor wiskunde, gevraagd om zwarte hokjes te tellen en wat bleek? De angstige studenten zagen de hoeveelheid hokjes minder snel. De onderzoekers vinden nu dat docenten meer rekening moeten houden met de psychologische toestand van hun studenten.

(CB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Hoe structureer je een paper?

Of het nu gaat om een stageverslag, een bachelorproef, een scriptie of een thesis, studenten moeten hoe [...]

09/12/2025

5 Antwerpse chillplekken

1) Zurenborg Zurenborg is een prachtig stukje Antwerpen dat je misschien niet direct zou verwachten. [...]

08/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84