Image
03/11/2010

Sergio Herman is beste chef-kok

In Nederland heeft de restaurantgids GaultMillau Sergio Herman nu al voor de derde keer uitgeroepen tot Beste Chef van Nederland.


Hoofdredacteur Jan van Lissum kreeg de eer om de winnaars bekend te maken van de drie categorieën ‘beste chef-kok, beste sommelier en beste restaurant’. Sergio Herman ging met de eerste prijs lopen en dat al voor de tweede keer op rij. Ook in 2004 werd de kok al eens Chef van het Jaar.

 
 
(SVR)

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84