Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Part(y) Two Taylor’s Edition: the place to be voor Swifties

Op woensdag acht mei vindt in het OHL-stadion in Leuven Part(y) Two Taylor’s Edition plaats. Dat [...]

Kompass Klub opent op 26 april Antwerpse ‘Garage Klub’

Binnenkort hebben Antwerpse technofans een nieuwe vaste stek, want eind deze maand opent de Antwerpse [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Vier varianten op 'Wordle'

Verslaafd aan Wordle, maar je bent het letterspelletje stilaan toch een beetje beu gespeeld? Weet dan [...]

02/01/2024

Striprecensie: 'Monica' door Daniel Clowes

De Amerikaanse undergroundveteraan Daniel Clowes was - net als in zijn vroege Eightball-periode - aan [...]

29/12/2023

Kerstrecept: 'Frietjes van aubergine'

Een kerstdiner kan ook zonder kalkoen of kreeft. GUIDO schotelt je met smaak en plezier een veggie kersttafel [...]

27/12/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84