Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Op stap in Sevilla: zo doe je dat in stijl

Zon, cultuur en sangria, je vindt het allemaal terug in de zuidelijke Spaanse stad Sevilla. We raden [...]

Een dag en een nacht in De Pijp in Amsterdam

Net ten zuiden van de Grachtengordel ligt een van de levendigste volksbuurten van Amsterdam. In De Pijp [...]

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Angèle keert terug na twee jaar stilte

Na lang wachten, komt zangeres Angèle morgen met nieuwe muziek. Dat kondigt ze aan op Instagram. Haar [...]

07/03/2024

Fans hebben veel over voor concerttickets

Wat hebben fans over voor dure concerttickets? Veel, zo blijkt uit een onderzoek van SeatPick. Meer dan [...]

06/03/2024

Trickshots à gogo met @jacob_acrobat

Heb je voor de zoveelste keer een papierprop naast de prullenmand gekeild? Deze jongens doen het beter [...]

05/03/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84