Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Nieuw initiatief stimuleert technologische innovatie in de muzieksector

Ancienne Belgique, VIERNULVIER, Les Ardentes, Reflektor, OM, VI.BE, Wallifornia en Wilde Westen hebben [...]

'Go nuts' in de Bastogne War Rooms

In en rond Bastogne - Bastenaken voor de wielerliefhebbers - werd 80 jaar geleden geschiedenis geschreven [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider

GUIDO test Millennium Force, America's OG gigacoaster

Sinds Walibi twee jaar geleden uitpakte met Kondaa, staat er eindelijk een megacoaster in ons land. Dikke [...]

24/11/2023

Welke artiest verdient het meest per gezongen woord?

Een doorsnee popsong bevat niet zo heel veel woorden. De verlichte geesten bij AmericanCasinoGuide.com [...]

23/11/2023

Na je studie op reis naar Nieuw-Zeeland 

Wanneer je na jaren van hard studeren eindelijk klaar bent, is het tijd om jezelf te belonen met een [...]

22/11/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84