Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Kompass Klub opent op 26 april Antwerpse ‘Garage Klub’

Binnenkort hebben Antwerpse technofans een nieuwe vaste stek, want eind deze maand opent de Antwerpse [...]

Op stap in Rome: met deze tips & tricks haal je alles uit jouw trip

Rome, het is een stad vol geschiedenis, architectuur, en vele wonderbaarlijkheden. Als je deze stad binnen [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Trickshots à gogo met @_indian_carrom_master

Heb je voor de zoveelste keer een papierprop naast de prullenmand gekeild? Deze jongens doen het beter [...]

26/01/2024

Nieuw in de cinema: 'May December'

Todd Haynes (van het veelgeprezen Carol) is een filmmaker die je graag op het verkeerde been zet. In [...]

25/01/2024

Nieuw in de cinema: 'Blackbird Blackbird Blackberry'

Blackbird Blackbird Blackberry van Elene Naveriani (je kent haar misschien van het drama Wet Sand) neemt [...]

24/01/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84