Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

GUIDO's studentenpanel test het gezelschapsspel 'Just One'

Maï-Li, Gunther en Consuela zijn dol op gezelschapsspellen. Zij vormen GUIDO's studentenpanel en [...]

Lena Jüngst, medeoprichtster en Chief Evangelist van 'air up': "Het idee is geboren in onze bachelorproef."

Air up is een revolutionair drinksysteem. Je activeert een geurpod, neemt een slok zuiver water en terwijl [...]

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Strip: 'Luchtwegen' - Etienne Davodeau - Joub - Christophe Hermenier

De strips van Etienne Davodeau kan je nog het best vergelijken met van die warme Franse praatfilms. Daar [...]

18/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken [...]

16/08/2022

GUIDO gaat met een satirische borstel door de actualiteit

2 headlines die helaas de krant niet hebben gehaald: Ego van Elon Musk nu officieel groter dan The [...]

09/08/2022

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84