Home   Filmpjes   Wedstrijden   Agenda & Pics   Ontspanning   Guido Shop   Studentennieuws   Studies   Stadsgids   Jobs & Stages FR
Film, DVD & Muziek   Multimedia & Games   Strips   Reizen   Lifestyle & Mode   Liefde & Erotiek   Roddels & Gadgets   Sport   Mobiel   Uitgaan   Dr. Jos
  Ontspanning >> Jobwatch >> Vrouwen liever niet met fiets naar het werk

Vrouwen liever niet met fiets naar het werk
Share/Save/Bookmark
Vrouwen liever niet met fiets naar het werk


Gepost: 6/02/2009
Categorie: Jobwatch


Volgens een Brits onderzoek is het vooral het vrouwelijke geslacht dat de fiets aan de haak laat hangen. Nochtans leveren degenen die met de fiets naar het werk rijden een belangrijke bijdrage aan het milieu, en het is bovendien gezond en nog goed voor de portemonnee ook.

Zweetgeurtjes of het kapsel dat niet meer in de juiste plooi ligt, het zijn maar een paar van de redenen die vrouwen geven waarom ze liever met de auto naar het werk gaan. Het zijn natuurlijk niet enkel de vrouwen die niet graag naar het werk fietsen, sommige mannen zijn denken er net zo over. Jammer, want een fietsvergoeding is altijd leuk. Daarnaast hoef je geen benzine te betalen én werk je zo aan je conditie.

(VDV)



Gerelateerde artikels
[1] [2] [3]


[1] [2] [3]
Send To Friend
Stuur dit artikel door naar een vriend(in).

Jouw e-mailadres:
Het e-mailadres van je vriend(in):
Om naar meerdere e-mailadressen te sturen, plaats een ; tussen de e-mailadressen (geen spaties voor of achter de ;)
Onderwerp:
Typ je bericht naar deze persoon (optioneel):
Geef bovenstaande code hier in:

Reageer

Username:   

Geef hier jouw commentaar:




Geef je score
Geef hier jouw score:  50%
Zoek op Guido.be
 
Aanmelden
 
 
Registreer
Paswoord vergeten?
Quicklink
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Providers
© 2010 GUIDO NV
alle rechten voorbehouden
Contacteer ons
Fujitsu Siemens    Hostbasket    Epson    AG Insurance