Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Een dag en een nacht in De Pijp in Amsterdam

Net ten zuiden van de Grachtengordel ligt een van de levendigste volksbuurten van Amsterdam. In De Pijp [...]

Nieuw in de cinema: 'Only the River Flows'

Only the River Flows, een bevreemdende neo-noirfilm van de Chinese regisseur Wei Shujun, was vorig jaar [...]

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Eerste LGBTQ+-vriendelijke cruise vanuit België

Van 28 februari tot 3 maart 2024 organiseert VIVA Cruises de eerste LGBTQ+-vriendelijke cruise vanuit [...]

09/02/2024

2 headlines die helaas de krant niet hebben gehaald

Play4 overwoog 'De domste mens ter wereld', maar Ben Weyts had het te druk Tech-savvy opa geeft [...]

08/02/2024

Nieuw in de cinema: 'Amal'

De Belgisch-Marokkaanse regisseur Jawad Rhalib neemt ons mee naar een Brusselse concentratieschool. In [...]

07/02/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84