Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

1 miljard riedeltjes van Studio 100

Heb jij ook het gevoel dat je de riedeltjes van Studio 100 al een miljard keer hebt gehoord? Dat kan [...]

Nieuw in de cinema: 'Deadpool & Wolverine'

Deadpool & Wolverine is de 34ste film in het Marvel Cinematic Universe. Voor wie ergens onderweg [...]

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Ticketverkoop Pukkelpop start zaterdag

Komende zaterdag om elf uur start de ticketverkoop van het festival Pukkelpop. Het mooie weer komt [...]

01/03/2024

Striprecensie: 'Terug naar Eden' door Paco Roca

Toen de Spaanse tekenaar Paco Roca zijn hoogbejaarde moeder hielp verhuizen, raakte ze in paniek omdat [...]

23/02/2024

Nieuw initiatief stimuleert technologische innovatie in de muzieksector

Ancienne Belgique, VIERNULVIER, Les Ardentes, Reflektor, OM, VI.BE, Wallifornia en Wilde Westen hebben [...]

20/02/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84