Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Naar Tomorrowland? Dit is de dj van de toekomst!

Wie is de dj van de toekomst? Als het van de MNM-luisteraars afhangt: DJ Mars, en die is pas 16 jaar. [...]

Op stap in Sevilla: zo doe je dat in stijl

Zon, cultuur en sangria, je vindt het allemaal terug in de zuidelijke Spaanse stad Sevilla. We raden [...]

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Danira Boukhriss: “Ik eet heel graag, maar ik sta écht niet graag in de keuken.”

De achternaam van Danira klinkt als een Grieks gerecht met pittige Marokkaanse kruiden, maar de 26-jarige [...]

25/11/2017

Lijstje: de leukste foute kersttruien

Kim Rocketman Un, 44,95 euro op bol.com Make Christmas great again, 59 dollar op belovedshirts.com Will [...]

24/11/2017

The square

The square, een Zweedse film van regisseur Ruben Östlund (Turist), duurt 142 minuten en verveelt [...]

22/11/2017

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84