Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Een dag en een nacht in De Pijp in Amsterdam

Net ten zuiden van de Grachtengordel ligt een van de levendigste volksbuurten van Amsterdam. In De Pijp [...]

Nieuw in de cinema: 'Only the River Flows'

Only the River Flows, een bevreemdende neo-noirfilm van de Chinese regisseur Wei Shujun, was vorig jaar [...]

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

Het ultieme cadeau voor (eenzame) singles

Nog een cadeau-ideetje nodig voor de singles in jouw vriendenkring? Of mis je zelf soms wel een schouder [...]

14/11/2017

De goedkoopste skibestemmingen op een rij

Op skivakantie gaan, is niet goedkoop. Je moet niet alleen een leuke chalet zien te vinden die uiteraard [...]

13/11/2017

Foodbox met diepvriesmaaltijden die automatisch klaargemaakt worden

Makkelijk toch, die maaltijdboxen die aan huis worden geleverd? Zou het niet nog makkelijker zijn als [...]

10/11/2017

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84