Image
15/03/2006

Brian De Palma box: Sisters & Obsession

Ons zal je niet nee horen zeggen tegen een box met twee klassieke de Palma's. Hij is eigenlijk altijd een leerjongen van Hitchcock gebleven, en in deze films uit de vroege jaren zeventig is dat nog duidelijker dan vandaag.
 Sisters is een creepy horrorverhaal over een schizofrene Siamese tweeling, vormelijk puur Hitchcock, maar dan net ietsje perverser. Nu weten we meteen waar Cronenberg de mosterd heeft gehaald voor zijn Dead Ringers. Obsession, een kidnappingsthriller, is een stuk minder spannend, maar is wel prima om eens een piepjonge John Lithgow en Geneviève Bujold aan het werk te zien.

Dvd-extra's: geen

 (JC)


Comments

ONTSPANNING

Matcha is schaars en duur. Wat zijn de alternatieven?

Matcha - de gezonde, lekkere en elegante theedrank uit Japan - dreigt slachtoffer te worden van zijn [...]

Nieuw in de cinema: 'Disclosure Day'

Steven Spielberg zou zo graag geloven in ufo's en buitenaardse wezens. Die obsessie heeft een paar [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Nieuw in de cinema: 'Christy and his Brother'

In een winderige buitenwijk van de Ierse stad Cork trekt de zeventienjarige Christy - op straat gezet [...]

08/04/2026

Nieuw in de cinema: 'The Choral'

The Choral, een historisch muzikaal feelgooddrama met Ralph Fiennes, is zo Brits als scones, fish and [...]

07/04/2026

Een nieuwe omheining voor je tuin: waar let je op?

Ben je net verhuisd, heb je een nieuwe woning gekocht of wil je je tuin eindelijk wat meer privacy geven? [...]

05/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84