Image
03/11/2007

Chevrolet Aveo

Vanaf het begin van 2008 kan je bij Chevrolet, het Amerikaanse merk dat bij ons Daewoo’s met een ander logo invoert, een stoere stadsauto bestellen.
  De nieuwe Aveo maakt namelijk een erg potige indruk met zijn enorme radiatorrooster en zijn ventilatieroostertjes onder de buitenspiegels. Vooral in het trendy wit, zoals op deze foto's, trekt hij erg veel aandacht. We hebben nog geen exacte prijs gekregen, maar reken op zo'n 9500 euro voor de 1.2 16V met 84 pk en zo'n 12.000 euro voor de erg vlotte 1.4 met 98 pk. Helaas is van een diesel nog geen sprake.

(BT)


Comments

ONTSPANNING

Matcha is schaars en duur. Wat zijn de alternatieven?

Matcha - de gezonde, lekkere en elegante theedrank uit Japan - dreigt slachtoffer te worden van zijn [...]

Nieuw in de cinema: 'Disclosure Day'

Steven Spielberg zou zo graag geloven in ufo's en buitenaardse wezens. Die obsessie heeft een paar [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Nieuw in de cinema: 'Christy and his Brother'

In een winderige buitenwijk van de Ierse stad Cork trekt de zeventienjarige Christy - op straat gezet [...]

08/04/2026

Nieuw in de cinema: 'The Choral'

The Choral, een historisch muzikaal feelgooddrama met Ralph Fiennes, is zo Brits als scones, fish and [...]

07/04/2026

Een nieuwe omheining voor je tuin: waar let je op?

Ben je net verhuisd, heb je een nieuwe woning gekocht of wil je je tuin eindelijk wat meer privacy geven? [...]

05/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84